Ceník SEO služeb

Hledáte ceník našich služeb? Chcete najít odpovědi na své otázky? Kolik takové kompletní SEO může stát? Nebo pokud s námi budete spolupracovat jen po krátkou dobu na nějakých pár konkrétních projektech, kolik asi tak zaplatíte? Nebo jestliže si vyberete dlouhodobou spolupráci, jaká bude hodnota toho, co máte zaplatit?

psaní pérem

· Univerzální odpověď na to, kolik bude stát zrovna vaše optimalizace pro internetové vyhledávače, zkrátka a dobře neexistuje. V tomto vás bohužel musíme zklamat, protože služby našeho druhu jsou tak rozsáhlé, že se přesně nedá předem určit, kolik zrovna vy zaplatíte.

· Proto se také seo optimalizace cena odvíjí od mnohých skutečností a není jednoduché ji určit.

Naše služby se liší v tom, že s každým klientem pracujeme individuálně, takže si může říct, o jakou spolupráci má zájem, jestli chce s námi spolupracovat úzce a po dlouhou dobu, což se v případě této problematiky rozhodně doporučuje, protože právě pravidelnost a delší doba jsou faktory, díky kterým můžete stále zlepšovat své pozice ve vyhledávačích, a nebude to například fungovat jen po dobu jednoho týdnu, což by bylo naprosto neefektivní. Nebo s námi můžete spolupracovat jen krátce na konkrétním daném projektu. Naše služby jsou rozhodně rozsáhlé, proto se předem nedá určit, kolik zaplatíte.
optimalizace pro vyhledávače

Předem vám můžeme vytvořit nabídku

Ovšem na základě vašich požadavků, na kterých se předem domluvíme, vám můžeme udělat předběžnou nabídku, kde zjistíte i potřebnou cenu.

Celková naše práce závisí na mnohých faktorech. Rozhoduje určitě počet klíčových slov, také to, jakou mají konkurenci, protože čím vyšší konkurence, tím samozřejmě složitější téma. Dále se zhodnocuje aktuální stav vašich stránek, musíme je prohlédnou a podívat se, jestli nemají chyby. Také se zajímáme o to, jaké jsou vaše přání a požadavky. Je tedy mnoho faktorů, které do hodnoty objednávky promlouvají a které ji utváří. Zajišťujeme také on-page a off-page faktory a poskytuje i kompletní seo správu.
mince a hodiny

· Kontaktujte nás e-mailem nebo telefonem na čísle: 724761988 a po konzultaci se dozvíte svou konkrétní nabídku.