Nechejte z večírku odvézt sebe i auto

Jistě to znáte, jdete někam na večeři, potkáte cestou kamarády a známé, zajdete na jídlo, pak do hospody, trochu se to protáhne, zábava je totiž v plném proudu, zapomenete na čas a ráno nevíte, jak se dostanete domů a ještě navíc tam máte auto. Takže to znamená, že musíte jít nebo jet nějakým způsobem domů, samozřejmě třeba taxíkem, a pak se odpoledne, nebo po vystřízlivění, dopotácet zpátky na to místo, abyste si auto odvezli.

Trochu blbá úvaha, jenomže to se občas stává. V dnešní době se však můžete nechat odvézt i s autem! To je výhoda, kterou vám zajistí odvoz vozidla, funguje v našem hlavním městě a to v kteroukoliv denní a noční hodinu – velká výhoda!

Odvoz vozu Praha vyřeší všechny vaše starosti a problémy.

lidé zábava

Už se nemusíte ohlížet na to, jestli na akci jedete automobilem, nemusíte ani předem řešit, zdali jet autem nebo raději se potácet metrem, klidně jeďte autem, vždy v noci vás někdo vyzvedne a odveze i s vaším vozidlem a to přímo domů, nebo kam si samozřejmě budete přát.

Narozeniny, oslavy, svátky, rodinné akce, grilovací párty, to všechno už můžete běžně podniknout, dopravit se vlastním vozem na akci a následně se nechat odvézt. Nemusíte už řešit, že nebudete pít, kvůli tomu, že jste tam autem, prostě si klidně něco dáte a večer zavoláte tuto službu.

ženy pití

Jak to probíhá? Velice snadno, ve zkratce: zavoláte, domluvíte čas a místo, řeknete, jaký vůz máte, aby vás lépe poznali, jakmile si vše odsouhlasíte, přijde potvrzovací sms a máte to domluvené! Pak už jen čekáte na určeném místě v dohodnutou dobu, přijede posádka, jedna osoba bude řídit váš vůz, vy sedíte jako spolujezdec, druhá osoba řídí vůz, který pojede za vámi, aby vyzvedl svého řidiče. Dojedete domů, vystoupíte, zaplatíte a máte hotovo. Máte auto doma i s vámi.

Komfortně, snadno a jednoduše a ještě navíc jedete jako spolujezdec, takže nemusíte řešit žádné taxíky. Praktické a chytré. Nakonec jste doma i s automobilem a přitom jste třeba celý večer popíjeli.