Vlastníte trampolínu již několik let?

Máte již několik let trampolínu pro radost vašich dítek umístěnou u domku na zahradě? Možná jste kdysi váhali, zda ji máte pořídit, ale léta, která vaše děti strávily hopsáním a poskakováním na této pružné radosti, vám dala za pravdu, že jste dobře udělali. Děti i jejich kamarádi mají po celé léto i teplý podzim o skvělou zábavu postaráno a vy víte, kde je máte hledat. Poznáte to podle nadšených výkřiků, které se ozývají zpoza domu. Takže nemusíte řešit, kde se právě vaše dítka nalézají a zda neprovádějí nějaké lotroviny. Víte, že jsou u vás doma, a k tomu ještě dělají spoustu pro své zdraví. Jsou na čerstvém vzduchu, unaví se, vyskáčou a večer zalezou do svých postýlek sice unavené, ale šťastné. A není hezčí pohled než na šťastné dítě, s tím určitě nelze než souhlasit.

děti a trampolína

Vlastníte trampolínu již několik let?

Jestliže vaše rodinná trampolínka dovršila už nějaký ten pátek a oslavila několikáté narozeniny, je nasnadě vše řádně zkontrolovat. A to i přes to, že ji pečlivě zazimujete a ukryjete přes zimu do bezpečí a s tím i její příslušenství.

Je nutné zkontrolovat zvláště ochrannou síť na trampolínu, kterou by měla být vybavena každá trampolína, protože jen tak můžete být bez starosti o bezpečí vašich dítek i jejich kamarádů. Síť totiž dokáže děti včas zachytit a nedopustí, aby dítě vypadlo a způsobilo si tak nepříjemný úraz díky pádu! A právě nyní nastává ta správná chvíle pro kontrolu, zda je síť stále bezpečná, to znamená pečlivě ji prohlédnout, a byť byste zjistili malé trhliny nebo dokonce i díry, okamžitě je nutné ji vyřadit a objednat novou.

děti na trampolíně

Protože díra se může nenápadně zvětšovat na tolik, že vaše dítě jí propadne a úraz je tu co by dup! Na bezpečí vašich ratolestí nelze šetřit, naopak je nutné ji zabezpečit a tudíž pořídit novou spolehlivou ochrannou síť. Je to zaručeně dobrý nákup, protože sítě jsou vyráběné z uměle tkaného a voděodolného vlákna. Proto jsou pevné a to je jistota.