Pravidla v zemi

Pravidla a podmínky Tradecz je nutné opravdu poctivě a řádně dodržovat. Proto se to taky jmenuje podmínky. A co podmínka znamená? Že se to musí dodržovat, a to bez podmínek. Pravidla a podmínky jsou udávány téměř všude. Jsou jak v práci, tak ve škole, ale taky jsou už velmi časté na dětských hřištích nebo dalších podobných místech. Dokonce už například i v kině se s nimi setkáte a není to vůbec žádná náhoda. Pravidla a podmínky nás obklopují a jsou všude. No jen si to můžete klidně zkusit sami. Jděte si třeba nakoupit do vaše oblíbeného obchodu. Možná vám to přijde divné nebo to vlastně i možná víte, ale věřte, že vážně mnoho lidí to ani neví nebo netuší. A tak si vemte, že i vás oblíbený market taky má nějaké pravidla a podmínky. A víte, které to například mohou být? Tak úplně nejzákladnějším pravidlem v obchodě je, že tam logicky nesmíte krást. To je ale doufám všem jasné.

I peníze mají svá pravidla.

Pravidla a podmínky mají taky tu výhodu, že pokud se něco stane, tak se majitel nebo vedoucí může obrátit na svá práva, která má uvedená v podmínkách a pravidlech. Je přeci jasné, že si nikdo nenechá krást v obchodě nebo aby někdo měl velmi nevhodné chování kdekoliv jinde. Například na hřišti je taky uvedeno, že atrakce jsou taky pouze pro děti, a ne pro dospělé. Jistě, zní to logicky, ale jistě by se našli nějací dospělí lidé, kteří by se jistě vydováděli na dětských atrakcí.

Všude jsou pravidla.

To samozřejmě ale neplatí o pouti, kde si má užívat každý. Pravidla a podmínky jsou ale opravdu nutná dodržovat a pokud tak nečiníte, tak je dotyčný areálu v právu, aby na vás zavolala policii nebo security. V dnešní době je tolik zla, že pravidla a podmínky musí být. Pravidla a podmínky proto vždy respektujte. I když samozřejmě chápu, že někdy je to těžké nebo se vám to zdá jako nespravedlivé, ale věřte, že někdo to s vámi myslí dobře. A není to jen o vás. Ale pravidla a podmínky musí respektovat opravdu všichni.