Bojíte se rádi?

Kdy jindy je ten pravý čas na to se dobrovolně bát, než právě na podzim. Stmívá se už před večerem, všude je spadané listí, lidé se raději drží doma, no tak na co čekat? Je nejlepší čas na to zajít se pořádně pobavit.
Jestli patříte mezi milovníky hororu a rádi se bojíte, máme pro vás dokonalý seznam zábavných aktivit, které můžete podniknout. 
 strašidelná vila
1.      Klasika
Jednou z prvních věcí, kterou můžete podniknout je, zajít s partou stejně naladěných kamarádu do kina na nějaký pořádný horor. Prožitek je mnohonásobně větší, než když se na film díváte v pohodlí domova. Letos vyšlo mnoho filmů s hororovou tématikou, takže se nemusíte bát, že by nebylo z čeho vybírat.
muž s motorovkou
 
2.      Strašidelný dům
I v České republice existují strašidelné domy, které nabízí nevšední zážitek. Budete muset projít domem a přitom se nechat dobrovolně děsit od nejrůznějších monster a strašidel. Tenhle zážitek bude určitě silný a postará se vám o šílenou vzpomínku ještě na dlouhou dobu.
 
3.      Utečte
Spojení strachu a logického uvažování nabízí nejrůznější podniky, které vás zavřou do jedné místnosti nebo celého komplexu a vy máte za úkol vyřešit hádanky, které vás dostanou ven. Ovšem nebude to tak jednoduché. V průběhu vás totiž budou strašit nejrůznější věci a bytosti.
 maska šaška
4.      Virtuální realita
Pokud jste někdy toužili po tom setkat se s démony a duchy na vlastní pěst, teď máte jedinečnou příležitost. Díky moderním vymoženostem v podobě brýlí a příslušenství na virtuální realitu se všechno může stát skutečností. Jen si nasadíte brýle a ponoříte se do úplně jiného světa, který vás zajisté příjemně vyděsí.
 
5.      Hororový cirkus
Další zajímavou atrakcí je hororový cirkus, který můžete s rodinou, či kamarády navštívit. Při myšlence vidění děsivého představení v cirkuse všechny napadnou děsiví klauni. A přesně tak to funguje. Cirkus je plný děsivých klaunů a ještě děsivějšího představení. Takže jestli trpíte Coulrofobie (strachu z klaunů), raději sem nechoďte.

Nezařazené