Váš svědek na cestách

            Dle statistik automobilového průmyslu došlo v posledních pěti letech k více jak 300 tisícům dopravních nehod. Jedná se však jen o případy, u kterých musela zasahovat policie. Reálný počet nehod je tak bohužel mnohem vyšší. Současně narůstá počet případů, kdy se dá jen velmi obtížně dokázat, kdo nehodu zavinil. Abyste měli vždy důkazy na vaší straně, vyplatí si do auta pořídit kameru.
dopravní nehoda
 
Kamera Mio MiVue 785       My vám tímto krátkým článkem ušetříme váš drahocenný čas s výběrem velmi dlouhých nabídek a rovnou připojíme tip na zajímavý model, který díky vynikající optice a pokročilým technologiím bez obav poslouží třeba právě při dokazování vaší pojistné události.
čočka fotoaparátu
Rozlišení kamery
·        Kamera Mio MiVue si určitě zaslouží doporučení, protože je schopná pořizovat videa v detailním full HD rozlišení.
Obrazový výstup kamery
·        Pod perfektním obrazovým výstupem je podepsán jak optický snímač Sony, tak širokoúhlý objektiv se zorným úhlem 140 stupňů, podporovaný vynikající světelností pro špičkový záznam ve dne i v noci.
Ovládání kamery
·        Ovládání kamery velmi usnadňuje uživatelské prostředí, do kterého vstoupíte prostřednictvím dotykového displeje s úhlopříčkou 2,7 palců, což je 6,9 cm, který navíc díky GPS modulu zobrazí například i pozice rychlostních radarů.
Automatické spouštění kamery
·        Vestavěný tříosý G-senzor zase u kamery zajistí automatické spuštění záznamu při rozjezdu auta, nebo při vloupání se do auta díky pohybovému senzoru kamera začne nahrávat a tím pomůže odhalit nepovolanou osobu a vám zajistit bezpečnost.
analogový záznam
Asistenční systém kamery
·        Kamera MiVue 785 je také vybavena pokročilými asistenčními systémy, jež varují před náhlým vybočením z jízdního pruhu, ve kterém jedete, dále vás upozorní na mikro spánek nebo reaguje na hrozící čelní náraz.
 
Popis kamery a její funkce napovídají, že se může stát vaším dobrým pomocníkem při cestách.

Nezařazené