Když je problémem minulost

Ať už věříte na reinkarnaci nebo ne, regresní terapie vám přináší jedinečný pohled na vaši minulost, a navíc vám může pomoci zbavit se nepříjemných problémů, na které vy ani lékaři neznají odpověď. Jako děti si užíváme bezstarostné chvíle radosti, štěstí a pohody. Nemusíme se trápit povinnostmi, které řeší dospělí a můžeme si celé dny hrát. I jako dospělí žijeme s pocitem, že to tak je a naše dětství bylo dokonalé. Nemuseli jsme chodit do práce, řešit nepříjemnosti a potýkat se se smutkem. Bohužel, mnohdy je tato představa mylná.Oko se slzouV dětství jsme nejzranitelnější a i přesto, že jsme si to tehdy neuvědomovali jsme si do dospělosti přinesli určité břímě. Nemuselo se hned jednat o nic tak velkého jako je například potlačená reakce na rozvod rodičů, mohl to být kupříkladu pád, při kterém jsme se ošklivě zranili. Ať tak či onak, jak šel čas jsme tyto vzpomínky vytlačili. Ty, ačkoli byly zapomenuty nás nyní mohou pomocí nastřádaných a nevyřešených emocí velice omezovat a negativním způsobem ovlivňují kvalitu našeho života.
Abychom přišli na příčinu potížím, se kterými se nyní potýkáme, je třeba vrátit se zpět do minulosti. Jedním ze způsobů je psychoterapie, při které hovoříme o svých pocitech, jak pozitivních, tak i negativních a postupně odkýváme nastřádané bloky. Pokud ale ani po nespočtu sezení nejsme schopni dojít k pravé příčině, je třeba vydat se mnohem dál.Oceán s nebesy
A právě zde přichází na řadu regresní terapie hlubinna-regresni-terapie.cz. Touto metodou se s pomocí zkušeného terapeuta vydáváme buď do časů, kdy jsme byli dětmi, nebo dokonce do časů, kdy jsme žili zcela jiné životy v jiných tělech.
V průběhu regresní terapie se dozvídáme, v čem tkví bolesti psychosomatického původu, poruchy a jiné nepříjemné problémy.
Pod výše zmíněným odkazem naleznete úvod do regresní terapie, reference spokojených klientů či kontakt na terapeuta, který vám ochotně pomůže na cestě za uzdravením.