NAJMOUT SI UKLÍZEČKU, ANO NEBO NE?


Kolik uklízečka stojí?
 
Paní na úklid je placená od hodiny, většinou se cena pohybuje od 100-150 na hodinu, takže pokud nevlastníte dům o dvaceti místnostech, pravděpodobně vás celý úklid bude stát cca 300 korun.
 
 houbičky na mytí
Stydím se volat někoho na výpomoc
 
Opravdu se není za co stydět, dokonce ani v případě, že je váš byt zhruba stejně velký jako vaše auto. Žádná uklízečka vás soudit nebude (alespoň ne nahlas) a navíc, tuhle práci dělá, aby uživila rodinu nebo si dopřála něco pro sebe, bude tedy ráda, že si vydělá a vy, že máte uklizený byt. Spokojenost na obou stranách.
 
 
Nejsem proto líná nebo neschopná?
 
Vůbec ne, pokud si nenecháte nosit kávu do postele a umývat každý talířek nebo hrnek, je to v pořádku. Není žádný důvod cítit se neschopně nebo dokonce až méněcenně.
 
 
Kde takovou uklízečku sehnat?
 
V dnešní době internet vládne světu, můžete se porozhlédnout po inzerátech nebo přímo na stránkách nejrůznějších agentur, kde naleznete široký výběr uklízeček pro danou lokalitu.
vysavač s vodou 
 
Nemusím se bát, že se mi něco ztratí?
 
Zřídka, ale stane se. Je velmi důležité dívat se na reference, přece nechcete zaplatit někomu, o kom lidé píší, že je neprofesionální a nebo se jim právě něco ztratilo. Rozhodně ale uklízečce „nestůjte za zadkem“ a nekontrolujte ji, v téhle situaci by se každý cítil nepříjemně.
 
Jak to celé probíhá?
 
Dejme tomu, že už jste si svou paní na úklid vybrala. Kontaktujte přímo ji nebo zastupující agenturu, jakmile si sjednáte termín už je vše zařízeno. Když paní dorazí, je slušné nabídnout něco k pití a udělat prohlídku domu či bytu. Důležité je shrnout to, co očekáváte a také, a to zejména, jak jste zvyklí věci skladovat. Vyhnete se tak nepříjemnostem i případné nespokojenosti.
 
 
Manžel s tím nesouhlasí
 
Pokud s tím váš manžel vyloženě nesouhlasí, měli by jste si o tom důkladně promluvit. Není jednoduché být matkou, manželkou a ještě ke všemu pracující ženou. Vysvětlete mu, že je toho na vás příliš a že občasná pomoc bude velkým přínosem. A hlavně, odpočatá manželka = spokojený manžel.

Nezařazené