Nemoc o které se nemluví


Takových je asi více, ale o té o které si zde povíme, mluvit nebývá zvykem. Protože je intimního charakteru a to hodně intimního. Takže většinou bývá ticho po pěšině. I když to nebývá asi to nejlepší řešení. Je to nemoc, která vlastně ani nějakou těžkou nemocí není a dokonce se to ani normálně neprojeví. Tedy fyzicky, Zato psychicky někdy ano. Jde totiž o pánskou chorobu, kterážto sluje erektilní dysfunkce a je pro pány těžkou ranou pod pás. Proč?

ložnice

Styděl bych se takovou otázku položit, natož na ni odpovídat někomu cizímu. Nu a to je to jádro pudla. S tímto problémem se dá vyrovnat poměrně snadno a poměrně jednoduše. Muž zajde k lékaři, ten jej zkontroluje, zda je srdíčko v pořádku, tlak a tak dále a pokud to v pořádku je, napíše recept na Viagru. Pacient si ji pak vyzvedne v lékárně a jde domů. Hezký příběh a dobře se poslouchá. Leč málokterý muž si k lékaři zajde. Ještě tak když je to také pán v jeho letech, to by snad s kouskem sebezapření zvládl, ale pokud je jeho lékařka mladá a hezká… Tady se naprosto zapomíná, že je tam proto, aby muže léčila takže nějaké předsudky zde nejsou na místě. Ale některým pánům to vysvětlit nelze. Takže k lékaři nepůjdou, natož i kdyby nakrásně šli, jít pak s receptem do lékárny, kde obsluhuje plno mladých a většinou hezkých děvčat pro něj nepřichází vůbec v úvahu.

ložnice

Je tedy nutno hledat náhradní řešení. Je jich hned několik a to jedno by se mohlo jmenovat Kamagra. Je to obdoba slavné modré konkurentky a dalo by se možná říci, že je i lepší. V každém případě je rozhodně lacinější. A nemusí na ni být předpis. Kamagru není třeba nějak složitě sháněk a pokud se pán stydí jít do lékárny, lze si ji v klidu a bezpečí objednat i doma. Po zaplacení přijde co nejdříve diskrétně zabalené zboží až domů a je možno jej ihned vyzkoušet. Bez běhání po lékárnách a lékařích, vše doma a v klidu.