Nenahraditelné vysílání online

Být v dnešní době pod drobnohledem lidí je tak trochu nutnost. Pokud nemáte internetové účty na sociálních sítích nebo nesdílíte kousky vašeho života s ostatními, je to pro mnoho lidí nepochopitelné a svým způsobem jste za to souzeni.
Není však každý živý vstup stejný, existuje i vysílání, které je prospěšné, účelové a nenahraditelné. Jedná se o sledování miminek online, které vybočuje ze všeho, co moderní technika nabízí k zábavě a naopak bere v potaz rodiče, které nemají to štěstí být s jejich miminkem osobně.
novorozený kluk.jpg

Od technologie k dokonalému vynálezu

Škoda jen, že se na to nepřišlo už mnohem dříve. Ocenili by to rodiče, kteří se ocitli v nelichotivé situaci, kdy museli nechat jejich miminko po narození v nemocnici a oni čekali doma na to, co bude zítra.
Sledování miminek online spočívá v tom, že je při těžkém stavu novorozence, který je odkázaný na pobyt v inkubátoru, umístěna do tohoto boxu kamera, která je k dispozici rodičům i personálu nemocnice 24 hodin denně. Nejde o žádné veřejné očumování toho, co prožívá nějaké miminko v nemocnici, protože jsou veškeré záznamy uchovávané pouze pro účely rodičů. Jedná se o moderní způsob, jak využít technologii ve prospěch rodin, které mají strach, žijí v nejistotě a nemají tu možnost být s jejich miminkem osobně.
Samozřejmě, že to nenahradí pocit být v jeho blízkosti, ale jako útěcha v podobě, že víte, že dýchá a daří se mu, je to dar z nebes.
koukání do mobilu.jpg

Klidnější rodič, spokojené miminko

I když víte, že personál dětského oddělení, kteří je vyškolení a ví, co má dělat v případě problémů, na vaše děťátko dohlídne – jak jen může, chcete mít přece jen jistotu. Je to pochopitelné a samozřejmě na to hledí i nemocnice, která nabízí tuto virtuální realitu přenést i do pohodlí vašeho domova. Je skutečně namístě, abyste byli v případě také situaci vděční Bohu za to, že máte tu možnost mít dohled nad vašim drobečkem alespoň díky době, která si potrpí na to, abychom byli pořád připojeni.

Nezařazené