Footjob aneb obousměrná cesta k rozkoši

Máte spadeno na erotickou masáž a přemýšlíte, jakou proceduru zařadit a kterou masérku si k ní zvolit? Pak byste mohli brát v úvahu i fakt, zda dotyčnou dívku vámi zvolená technika skutečně baví a naplňuje ji štěstím.

Když je masérka spokojená a baví jí to

Když si prohlédnete profily masérek na webových stránkách, zjistíte, že přibližně dvě třetiny z nich považují footjob v Praze za svou oblíbenou proceduru. Proč zrovna footjob, který vyžaduje větší fyzickou námahu, zejména pro dolní končetiny a břišní svaly, než handjob, tedy masírování penisu rukou? Existuje pro to několik vysvětlení.

ležící dívka

Reflexní body – reflexní masáže chodidel patří k nejsilnějším masérským úkonům relaxačních masáží a mívají velmi pronikavé výsledky. Těch lze do jisté míry docílit i chůzí naboso v přírodě na vhodném terénu, což potvrzují i zkušenosti těch, co absolvují chůzi po bosonohých stezkách. Podobný efekt vzniká při technice footjob, hlazení a přejíždění po penisu je i pro masérku vzrušující a velmi příjemné.

bosonohá dívka

Obdiv za obdiv – neexistuje snad jediná (heterosexuální či bisexuální) dívka, které by neimponovalo, jestliže jí muž dává jasně najevo, že se mu na ní líbí, a že obdivuje její tělesné přednosti. Každé ženě to pozvedá sebevědomí o kousek výš, a může jít nejen o ňadra a boky, ale také o chodidla. Proč ne, je to překrásná část ženského těla, která inspirovala umělce již před staletími a mnoho mužů se dokáže jejich vzrušujícími tvary i barvami povznést až do oblak.

Měkkost a hebkost – oba aktéři jsou při technice footjob vystaveni nesmírnému vzrušení v emocionální rovině, je to dáno mnoha tisíci nervovými vlákny, která končí jak na chodidlech, tak i na penisu. Pro masérku to znamená velmi citlivé a něžné přejíždění po mnohdy erotogenní zóně a pro muže je vzrušení stupňováno právě hebkostí dívčích tlapek. Je to mnohdy působivější zážitek, než práce rukou a někdy to předčí i orální kontakt.