Láhev alkoholu jako narozeninový dárek

Chystáte se na oslavu narozenin svých přátel, rodinných příslušníků nebo svého šéfa? Pak určitě přemýšlíte, jaký dárek zvolit tak, abyste nikoho neurazili. Pokud není oslavenec abstinent, pak nikdy neurazíte láhví dobrého a kvalitního alkoholu. Znovu ale opakujeme, že musí být opravdu kvalitní a ne nějaký obyčejný rum ze supermarketu. Pakliže navíc víte, jaký druh alkoholu oslavenec pije, máte vyhráno. Stačí pouze objevit nějakou zajímavou láhev. Pokud ale nevíte, jaká lihovina je jeho oblíbená, máme pro vás pár typů.

Whisky nebo ještě nikdy nikoho neurazila, obzvlášť pokud koupíte nějakou kvalitnější v pěkné láhvi. Když si nevíte rady, zajděte do obchodu, který se specializuje na alkohol, a oni vám jistě rádi s výběrem poradí. Jestliže víte, jakou whisky má rád, nebo znáte někoho, kdo by to mohl vědět, nebojte se zeptat a koupit přímo tuhle. Pokud nechcete kupovat whisky, pak můžete zvolit taky kvalitní rum. Tenhle alkohol se hodí spíše jako dárek pro muže.

whisky

Pro ženy je naopak nejlepší volbou víno. Zjistěte si ale, zda pije červené nebo bílé. Pokud se vám to nepodaří, vždy volte raději bílé nebo růžové víno, protože červené pije obvykle méně osob. Zapomeňte ale na láhve ze supermarketu, navštivte specializovaný obchod na prodej vín nebo rovnou navštivte nějaké místní vinařství.

víno

Jestli hledáte něco neobvyklého, pak můžete zkusit koupit například láhev malinovice. Určitě tím nebudou nadšení jen milovníci švestkové pálenky. Malinovice, obzvlášť ta prvá vypálená, je opravdovou raritou a její chuť oslavence jistě ohromí. Uvidíte sami, že za láhev neobvyklého alkoholu bude opravdu rád a třeba vám to jednou oplatí nějakým podobným darem, až budete zase slavit vy. Dávat někomu dárky je vždy lehce stresující, ale věřte, že láhví opravdu kvalitního alkoholu nikdy nikoho neurazíte.