Pohádkové šaty

Kdo by neznal tyhle pohádky. Když jsme jako děti seděli u televize a drželi palce princi, aby zvítězil. A pak dojatě koukali na krásnou princeznu a její překrásné šaty.

Věkem pak přišly romantické filmy pro dospělé, ve kterých se objevily princezny sice už takové moderní, ale jedno mají všechny společné, a to svatební šaty. Snem spousta dívek bylo alespoň jednou v životě být princeznou.

svatba

Proč ne! Je hezké mít sny, ale ještě hezčí je tyhle sny si vyplnit. Je k tomu potřeba příležitosti a vystihnout tu správnou chvíli. Spousta maminek už od dětství říká svým dcerkám, že jsou jejich malé princezny. Je to hezké, ale pořád to není ono. Tou opravdovou se všechny stávají až na vlastní svatbě.

Samozřejmě, že i ženich je sledován příbuzenstvem, ale ne tak jako nevěsta. Díky televizi máme možnost vidět královské svatby. Se zatajeným dechem pak celá rodina, hlavně její ženské osazenstvo kouká na tu nádheru. A pak ještě dlouho do noci probírají všechnu tu krásu.

svatební dort

Nastávající nevěsty se následně inspiruji viděnými šaty. Příprava svatby je časově náročná, a proto je každá rada a pomoc od rodiny a přátel vítaná. A celou tu dobu má nevěsta kromě jiného v hlavě představu o svých svatebních šatech. V snaze pomoct s výběrem se u nevěsty v pokoji kupí časopisy a módní katalogy. A tady je každá rada dobrá. Jedna by tady byla. A tou je pražská půjčovna svatebních šatů.

Kliknutím na odkaz v tomhle článku se ocitnete v pohádce a dovolím si tvrdit, že to nepřeháním. Při pohledu na výběr a možnosti tohohle salónu vám poskočí srdíčko a nejúžasnější na tom je, že Praha není tak daleko aby, jste si tam nemohli udělat výlet. Velikou výhodou je odbornost a profesionalita personálu. Takže společnými silami z vás bude ta nejhezčí princezna na světě minimálně ve váš veliký den. A to jistě stojí minimálně za uvážení, nemyslíte?