Exit game Pardubice

Tyhle hry jsou skvělým velice nápaditým nápadem pro lidi, kteří mají rádi zajímavé zážitky, které jsou svým způsobem jiné, originální a opravdu zajímavé. Tyhle exit game Pardubice vám toho mají dost co nabídnout. Uvidíte sami, jak je. Sedmdesát pět minut. Maximálně pět členů. Ideální možnosti. Luxusní zážitky.

tmavé dveře

Nezapomenutelné věci. Tady se naučíte, jak zapojit mozek tak, abyste se dostali v co nejkratším časovém úseku ven z takové místnosti, do které vás zavřeme. Dostanete indicie, které povedou k najití další indicie a tak pořád dokola, doku nenajdete kód, kterým snadno odemknete dveře. Bude to jedinečná šance pro vás pro všechny, to si pište. Bude to všechno jedinečné. Platbu budeme potřebovat hotovosti na místě, takže nezapomeňte peníze vybrat, protože katy bohužel nebereme. Vzhledem k počtu lidí se pak snižuje cena, které je nižší, když se přepočítá na osobu. Určitě tohle vezměte v potaz, zarezervujte si místo a dopadne to jedině dobře ve všem. Je to velice originální dárek. Tahle dáte někomu drahému něco, co bude zajímaví, dotyčný tohle velice rád využije a vezme si s sebou ty nejbližší lidi, třeba si vezme zrovna vás.

stroj

Překvapení

Sami budete i vy nadšení z toho, jak jsme to nachystali, že vás to chytne, vžijete se do příběhu, budete překvapení, jak to funguje a co všechno je zde možné. Vyberete si. Vyberte si termín a také ostatní. Dokud si to sami ihned nezkusíte, tak to nikdy nemůžete vyřešit. Určitě je to jediné řešení, díky kterému to bude jistě skvělé. Je to skvělé pro kolegy z práce, pro vaše přátele, rodinu a další skupiny lidí, které si sami vy vyberete. Určitě to bude jedinečné řešení.
Bavte se v Pardubicích
V Pardubicích je toho hodně, co můžete zkusit a třeba právě i tyhle jedinečné, originální, nápadité únikové hry. Je to pro všechny, kdo chtějí zažít zábavu. Něco, co ještě nikdy dříve před tím nezažili.