Zdravé a vyvážené nutriční drinky

Speciální diety na hubnutí.

Jsou nám předkládány i takové „speciality“ jako jsou diety hollywoodských hvězd – například GOLO dieta, která vám zaručuje, že za dva týdny budete lehčí o deset kilogramů!

Pozorně si tu optimistickou hlášku přečtete ještě jednou … Zdá se vám zdravé, za čtrnáct dnů shodit až deset kilogramů? Je to pro tělo obrovský šok, a ještě větší bude, když se opět navrátíte ke svému původnímu jídelníčku, protože nejspíše nepůjdete ruku v ruce, krok, co krok s hollywoodskými hvězdami s GOLO dietou včele. A tím snáz dojde k jo-jo efektu a jste tam, kde jste byli, nebo ještě hůř.

hubnutí stress

Zůstaňte při zemi.

Jsou i jiné a zdravější a ověřen způsoby, jak zhubnout a svou váhu si udržet. Nepotřebujete žádné drastické diety, které ničí váš organismus.

Je rozhodně lepší vsadit na speciálně vyvinuté produkty navržené výživovými odborníky.

Ano, skutečně je lepší vsadit na alternativní výživu Goodly – nutriční nápoje, které byly navrženy odborníky a které fungují jako doplněk stravy. Jedná se o vyvážené nutriční koktejly, jenž jsou plné důležitých bílkovin, i nezbytných zdravých tuků a sacharidů.

Kouzlo je v tom, že složení nutričních drinků je v y v á ž e n é, to znamená, že podíl proteinů, sacharidů i tuků je v takovém procentuálním složení, které zaručuje to, že budete mít dostatek energie a hubnutí bude provázet „správný postup“. Tělo si totiž pro energii bude sahat do vlastních tukových zásob, a nikoliv do svalů – jak se děje v případě chybně nastavené diety.

nutriční koktejly

Postačuje „jen“ zařadit do denního jídelníčku nutriční koktejly, které vás zasytí až na tři – čtyři hodiny, nebudete mít pocit hladu a hlavně – v jednom koktejlu obdrží váš organismus všechny nezbytné živiny, minerály, vitamíny, enzymy i vlákninu. A pokud tyto drinky budete užívat každý den, nastartujete své tělo k tolik žádaném procesu, o který jste se možná snažili léta marně. K hubnutí.