Užijte si cestu s Flixbusem

Ať už se chystáte na svoji hodně dlouho vysněnou dovolenou někde v dalekých, exotických krajích, anebo máte v plánu vyrazit jen tak, kam vás to zrovna táhne, případně máte v úmyslu navštívit svoje dávno neviděné přátele a kamarády, nabízí se hned několik možností, jaký dopravní prostředek na cestu využít. Během posledních let jsem se naučila využívat k výjezdům do světa dopravní službu Flixbus. Jistě je znáte, to jsou ty zelené, veselé, dvoupatrové autobusy, které je čas od času vídat ve městech po celém světě.  Dopravní služba Flixbus nabízí pro cestující na palubě autobusu velice dobrý komfort. Kromě toho také všechny dálkové autobusy disponují připojením k síti Wi-fi, která je zcela zdarma a dokonce v rychlosti 4G.

Autobus

Cesty v dálkových autobusech bývají mnohdy velice dlouhé, náročné, únavné, nebo dokonce i nudné. Pokud ale usednete do zeleného dálkového autobusu, díky připojením k síti Wi-fi je naráz všechna nuda pryč. Při dlouhých cestách do daleka je možné po celou dobu jízdy nejenom sledovat své oblíbené filmy, hrát hry, ale i poslouchat radiové stanice a hudbu. Každý cestující v dálkovém autobuse Flixbus si může díky extra rychlému připojení k síti Wi-fi užívat celý čas surfování na internetu a tím i skvělou relaxaci. Jestliže se vám zasteskne po vaší rodině, nebo po vašich přátelích a známých na sociálních sítích, v zeleném autobuse jste stále on-line a můžete odpočívat při chat ování se svými blízkými. Jestliže jste velice zaměstnaný člověk a rádi pracujete i na svých cestách, i zde se nabízí možnost využití připojení k síti Wi-fi na cestách dálkovými autobusy Flixbus.

Připojení Wi-fi

Na palubě můžete v klidu pracovat, a co víc, kontrolovat i své pracovní emaily. Jako veliké plus se i zde při cestování jeví dostupné množství praktických zásuvek v dálkovém autobuse. Není třeba se tedy obávat, že by se při cestování vašemu mobilnímu telefonu, případně notebooku vybili baterie.