Podnikatelé a jejich výzvy

První velkou výzvou je prvopočáteční domněnka. Už jenom přemýšlení o tom, že si založíme vlastní podnikání je obrovskou výzvou. Jakmile toho dosáhneme, a že to není těžké, prostě zajdete na úřad, něco podepíšete a máte hotovo, pak nás teprve čekají další velké výzvy.

Všechno musíme promyslet, objednat materiál, začít vyrábět nebo prodávat na eshopu. Hned na začátku je kolem toho opravdu hodně starostí, ale přináší to i plno radostí. Každý si může splnit svůj sen, a pokud je to všechno v pořádku a my se těšíme z výdělků, tak je to ta nejlepší možnost.

peníze, hodiny

Jenomže všechno není pro každého podnikatele tak růžové a my se můžeme dostat do situace, kterou nám nikdo nezávidí. Kvůli nízkému prodeji, mizivé poptávce stagnuje i naše firma. Co dělat v takovém případě, když potřebujeme finanční injekci? Máte navíc už nějaké problémy na svém kontě? Záznam v registru nebo nízké daňové přiznání, kvůli kterému vám nechce banka půjčit?

Na pomoc přispěchá hypotéka bez registru.

Tu vyřídíte u nebankovních společností. Nemusíte proto chodit do banky, ale všechno se dá vyřídit na internetu. Snadno a rychle získáte peníze, které pomohou zase vrátit vaše podnikání na nohy. Všechno zase bude ve starých kolejích. Podmínky bývají podobné jako v klasické bance. Ručíte nemovitostí, z ní získáte určitá procenta podle odhadu, může to být až 70%. Dále splácíte po určitou dobu, podle toho, jak vám to vyhovuje. Doba splatnosti může být nastavená klidně i na třicet nebo čtyřicet let.

podepisování smlouvy

Všechny peníze vám budou převedeny na účet jednorázově po uzavření smlouvy. Můžete s nimi financovat cokoliv v rámci podnikání. Platit dluhy, nedoplatky na finančním úřadu, OSSZ, VZP, faktury, ale také investovat, pořídit nový majetek, vybavení nebo zařízení, nakoupit materiál či cokoliv dalšího.

Hypotéku nemusíte nijak složitě dokládat. Nepotřebujeme ani faktury, ani tisíce jiných dokumentů. Dokonce se tolerují nízké příjmy a ani záznamy v registrech nejsou problém.