Povlečení Mašinka Tomáš

Když se Vám narodí miminko, tak jste nadšení. V hlavě už máte dopředu naplánováno, jak ho budete vše učit a jak ho budete vychovávat. Jako malé miminko spinká v postýlce s Vámi v ložnici, pak mu zařídíte vlastní pokoj, přestěhujete ho i s postýlkou a vše je ideální. Ložnice je zase jenom Vaše s manželem. Poté zjistíte, že postýlka je pro dítě už malá a pořídíte velkou postel. A opět máte určitou představu, jak v ní dítě bude spokojeně spinkat. První noc v nové posteli a dítě přijde k Vám do postele. Vy se nevyspíte, ale říkáte si, že má novou postel, že si musí zvyknout. Další noci se to opakuje stále dokola, ale vy nevíte jaký je problém. Proč tam nechce spát?

povlečení Mašinka Tomáš

I já řešila takový problém se synem. Byla jsem už zoufalá, jak přinutit své dítě spát samo. Ale myslím si, že takový problém řeší plno rodičů. Někdo si myslí, že se mu nelíbí jeho nová postel a další si zas myslí, že se mu nelíbí jeho pokojíček. Než dítěti předěláte celý pokojíček nebo koupíte novou postel, tak se zamyslete, jestli problém není jinde. Může třeba být i úplně malicherný. Co když se mu nelíbí jeho povlečení? Zkuste Vašemu dítěti pořídit povlečení podle jeho oblíbené pohádky nebo večerníčku. Například pokud má rádo Mašinku Tomáše, tak proč mu nepořídit povlečení s touto mašinkou?

povlečení Mašinka Tomáš

Na stránkách masinka-tomas.cz najdete různé povlečení s touto mašinkou. Povlečení Mašinka Tomáš https://www.masinka-tomas.cz/c/povleceni-masinka-tomas je ze 100% bavlny a mají zipový uzávěr, takže se nemusíte trápit s knoflíky. Motiv je jak na polštáři, tak i na peřině. Výhodou je, že na peřině není z obou stran stejný obrázek. Což ocení hlavně děti, když budou chtít změnu, stačí peřinu otočit. Takže pokud už chcete mít pokoj od věčného nočního vystrkování od dítěte z Vaší postele, tak mu pořiďte povlečení, pod kterým bude v klidu usínat, v noci poklidně spát a ráno se probouzet s úsměvem.