Jak na skladování

Pokud pracujete v nějakém velkém velkoobchodě, tak samozřejmě používáte euro přepravky. Euro přepravky jsou takové, na kterých se převáží věci. Třeba například v kamionu. Já jsem pracovala kdysi před lety ve skladu. A právě jsem přijímala a vykládala zboží. Takže musím říct, že mi rukama a nohama prošlo opravdu mnoho euro přepravek. Ani nevím, jak se tady vlastně vzaly. Pamatuji si v dřívějších dobách, že jsme všechno přepravovali na takových dřevěných paletách. Vůbec to nebyly euro přepravky, ale takové ty klasické. Nyní jsou euro přepravky takové, že mají přesné míry a velikosti.

Přepravku můžete dát všude.

A ty jsou taky docela drahé než klasické dřevěné palety. A já jsem si myslela, že euro přepravky jsou v něčem lepší a odolnější. Jenomže jsem se mýlila. Protože jejich rozličnosti je pouze v rozměrech a je to dáno kvůli tomu, aby se euro přepravky vešly třeba například do kamionu anebo do dodávky. Ono to takhle alespoň všechno přesně do posledního puntíku vyjde. A taky si ještě dokonale pamatuji, že když jsem pracovala ve skladu, tak tam byl opravdu velký sklad euro přepravek.

Taky v nich můžete cokoliv skladovat.

A já musím říct, že jsou taky opravdu pečlivě udělané. A taky se s nimi musí opravdu lehce zacházet. Protože si pamatuji, že můj spolupracovník nechal euro přepravky venku. Ony párkrát zmokly a potom samozřejmě už neměly takový ten původní tvar a kvalitu. Takže samozřejmě na ně jakých místech se začaly dělat prohlubně. Měli jsme z toho tehdy velký problém. Nakonec se ale všechno vyřešilo. A kamaráda nevyhodili z práce, což bylo prima. Nicméně ale euro přepravky se dají využít mnoha způsoby, a ne jenom pouze ve skladu. Dá se z nich udělat taky pěkný nábytek. To ani možná nevíte, ale nábytek z těchto přepravek se v poslední době opravdu velký boom. Jen se podívejte na internet, jak to vypadá. Docela originální a levné.