Pohoda v krutých mrazech

Masáž vám jednak prohřeje tělo, výborná je k tomu masáž horkými lávovými kameny, a jednak si oddechnete od shonu a práce, zaženete trudné myšlenky, které někdy člověka právě v zimním období přepadají, a uděláte si trochu radost.
Někdo chodí na masáže v pravidelných intervalech hlavně ze zdravotních důvodů. Příčin je hodně. Tou nejčastější bývá sedavé zaměstnání a hodiny strávené v autě, ale i nesprávné držení těla, tahání těžkých věci, nákupů, malých dětí a podobně.
zpívající mísy
Pak by vám pravidelná masáž měla od bolestí zady, krční páteře a hlavy pomoci. Ne vždy je to ale masáž skrze příjemná, protože masér rozmasírován bolavá místa a vy se několik hodin, případně dní po masáži můžete cítit tak, jakoby vás „přejel tank“. Nicméně přínos těchto masáží bývá zřejmý, a pokud máte kvalitního maséra, který se ve svém oboru vyzná a ví, kam sáhnout a jak hodně zabrat, tak byste se obtíží měli v brzké době zbavit. Ovšem pokud neodstraníte příčinu, tak se jich nikdy nezbavíte natrvalo.
masáž s kameny
Pak jsou ale ještě právě masáže relaxační, které nemají ani tak za úkol odstraňovat nějaké zdravotní problémy, ale mají vás přivést na jiné myšlenky a dopřát vám příjemný odpočinek, případně ukázat zcela nový svět masáží a nové zážitky. Takovýchto masáží je mnoho druhů a budete-li hledat na internetu, narazíte na opravdu širokou škálu možností. Od různých masérských kurzů, seminářů a školení, po masáže samotné. Ač to na první pohled nevypadá, mohou vám pomoci i při některých problémech v partnerství, hlavně v intimní oblasti, kdy se člověk po letech jeden druhému třeba trochu odcizuje, nebo jste si zevšedněli. Zkuste pak třeba tantrické masáže, které jsou určené jak pro jednotlivce, tak pro páry. Otevře se vám nová dimenze dotyků a budete určitě příjemně překvapeni. Jde o to překonat stud a vyzkoušet to.