Pohoda v krutých mrazech

Masáž vám jednak prohřeje tělo, výborná je k tomu masáž horkými lávovými kameny, a jednak si oddechnete od shonu a práce, zaženete trudné myšlenky, které někdy člověka právě v zimním období přepadají, a uděláte si trochu radost.
Někdo chodí na masáže v pravidelných intervalech hlavně ze zdravotních důvodů. Příčin je hodně. Tou nejčastější bývá sedavé zaměstnání a hodiny strávené v autě, ale i nesprávné držení těla, tahání těžkých věci, nákupů, malých dětí a podobně.
zpívající mísy
Pak by vám pravidelná masáž měla od bolestí zady, krční páteře a hlavy pomoci. Ne vždy je to ale masáž skrze příjemná, protože masér rozmasírován bolavá místa a vy se několik hodin, případně dní po masáži můžete cítit tak, jakoby vás „přejel tank“. Nicméně přínos těchto masáží bývá zřejmý, a pokud máte kvalitního maséra, který se ve svém oboru vyzná a ví, kam sáhnout a jak hodně zabrat, tak byste se obtíží měli v brzké době zbavit. Ovšem pokud neodstraníte příčinu, tak se jich nikdy nezbavíte natrvalo.
masáž s kameny
Pak jsou ale ještě právě masáže relaxační, které nemají ani tak za úkol odstraňovat nějaké zdravotní problémy, ale mají vás přivést na jiné myšlenky a dopřát vám příjemný odpočinek, případně ukázat zcela nový svět masáží a nové zážitky. Takovýchto masáží je mnoho druhů a budete-li hledat na internetu, narazíte na opravdu širokou škálu možností. Od různých masérských kurzů, seminářů a školení, po masáže samotné. Ač to na první pohled nevypadá, mohou vám pomoci i při některých problémech v partnerství, hlavně v intimní oblasti, kdy se člověk po letech jeden druhému třeba trochu odcizuje, nebo jste si zevšedněli. Zkuste pak třeba tantrické masáže , které jsou určené jak pro jednotlivce, tak pro páry. Otevře se vám nová dimenze dotyků a budete určitě příjemně překvapeni. Jde o to překonat stud a vyzkoušet to.