Nemáte ložnici? Nevadí

Před lety jste si jako pár pořídili menší dvoupokojový byt, který perfektně splňoval vaše představy o pohodlném bydlení. Po rekonstrukci získal i moderní vzhled a vy jste si jej oblíbili především pro jeho výhodnou polohu. Dnes je však vše jinak. Vaše rodina se rozrostla a původní zařízení bytu je třeba nahradit tak, aby splňoval náročné požadavky nejen dospělých, ale i nejmenších obyvatel. Jedno je jisté. Děti potřebují svůj vlastní prostor. Samostatný pokoj a v něm místo na hru, plnění školních povinností i na pohodlný odpočinek.
luxusní obývák.jpg
Dospělí zase uvítají možnost sledování televizních pořadů i v pozdějších nočních hodinách. Řešení je snadné. Obývací pokoj je třeba upravit tak, aby plnil i funkci ložnice a původní ložnice poslouží jako dětský pokoj. Pohovka na každodenní spaní je výborným kusem nábytku i pro vás! S její pomocí se váš obývací pokoj stane každý večer ložnicí! Manipulace s rozkládací pohovkou je velmi snadná. Jednoduše a rychle ji změníte v plnohodnotnou postel nebo zpět v sedací soupravu. Převážná většina modelů je doplněna i o úložný prostor, kam můžete uschovat lůžkoviny během dne. Pokoj tak snadno uklidíte a příprava sedačky na denní používání vám nezabere více než pár minut.
pokoj s výhledem na moře.jpg

Moderní materiály znamenají snadnou údržbu
Jsme si vědomi toho, že sedací souprava je velmi využívaným kusem nábytku. V případě pohovky pro každodenní spaní to platí dvojnásob. Proto jsou jednotlivé kusy navrženy tak, aby jejich údržba byla snadná. Moderní potahové materiály jednoduše vyčistíte a pohovka bude vypadat zase skvěle. V nabídce naleznete pouze výrobky vysoké kvality. Záleží nám na tom, aby vám dobře sloužily dlouhá léta i v případě jejich každodenního používání. K vaší spokojenosti přispěje jistě i skutečnost, že pohovky jsou nabízeny za příznivou cenu a že vám vybraný kus dopravíme zdarma.