Kam s dětmi za aktivním pohybem

Máte občas problém vytáhnout vaše potomky ven, na čerstvý vzduch nebo je přimět k nějakému tomu většímu pohybu? Jděte na to od lesa a spojte pohyb se zábavou.
Chcete vašim ratolestem dopřát aktivní pohyb a přemýšlíte o vhodné zábavě pro děti v Praze? Pak rozhodně musíte navštívit Duhový park, kde si vaše děti do sytosti užijí aktivního pohybu a také legrace. Rozzařte ta malá dětská očka a dopřejte jim nezapomenutelné odpoledne strávené v Duhovém parku.

zábava

Na co se můžete v Duhovém parku těšit?
V celém areálu naleznete spousty atrakcí, kterými vaše ratolesti určitě nepohrdnou a na kterých si užijí nejen spoustu tak důležitého pohybu, ale také legrace společně se svými kamarády. Nechybí obří trampolíny, prolézačky, herní prvky, hrady, překážkové dráhy a spoustu dalších atrakcí pro zahnání nudy.
V nabídce máme také možnost konání narozeninových oslav, kdy je náš areál perfektním místem pro oslavu narozenin, kterou jen tak něco nepřekoná. Oslavenec i jeho hosté si tak užijí skvěle strávené chvilky mezi nejrůznějšími atrakcemi v kombinaci se soutěžemi a občerstvením.

Nevíte, kam s vaším potomkem o prázdninách? Pak u nás můžete využít možnosti příměstského tábora. O výplň volného času vašich ratolestí se postarají zkušení animátoři a vaše ratolesti tak budou mít z tohoto příměstského tábora spoustu nových zážitků.

bublifuk

A na vstupném v Duhovém parku také můžete v různých dnech ušetřit. Můžete tak využít různých akčních dnů, kdy mají třeba určité skupiny osob vstupné zdarma nebo můžete využít výhodné zlevněné vstupné a podstatně tak ušetřit.
Návštěvu u nás ocení nejedno dítko. Přijďte si společně s vašimi dětmi užít pořádnou dávku duhové zábavy, která nenechá jednoho klučinu ani holčičku sedět v klidu, a naopak se zapojí do aktivního pohybu společně s ostatními. U nás není o pořádnou dávku pohybu a legrace nouze.