Perfektní koupání pro Vaši rodinu

Užijte si úžasné prázdniny s Vaší rodinou! K létu neodmyslitelně patří prázdniny, dovolená, krásné počasí, sluníčko a vodní radovánky. Ty si dopřejte každý den ve svém novém nadzemním koupališti. To nyní pořídíte za senzační cenu i se všemi potřebnými doplňky. K nim určitě patří podložka pod bazén z geotextilie, která zabraňuje protržení jeho dna. Nabízí Vám ochranu.

Jaké další výhody má?
· prodloužení životnosti
· rovné a měkké dno
· zabraňuje prorůstání trávy
· vodní radovánky bez obav
· rozměry dle přání zákazníka
· skvělá cena

Jednoduchá instalace, nepostradatelná pomůcka

Podložka pod bazén je vyrobena z geotextilie. Její instalace je velice jednoduchá. Před napuštěním bazénu ji rozprostřete na rovný povrch – nejlépe na prosátý písek a po celé léto o ní nevíte. Ona ovšem obstarává své nezaměnitelné funkce. Slouží jako ochrana dna. Je vyrobena z geotextilie, která zabraňuje prorůstání trávy. Dno bude rovné a příjemně měkké, nikde Vás nebudou tlačit do noh kamínky ani plevel. Umísťuje se mezi fólii a přírodní podklad, čímž zajišťuje jeho dokonalou ochranu. Koupák Vám vydrží několik sezón, proto se tato investice několikanásobně vyplatí.

Různé typy, barvy i tvary geotextilních podložek

Všechny milovníky zahradních doplňků jistě potěší naše bohatá nabídka podložek pod bazén. Ochranné geotextilie prodáváme v různých průměrech, tak aby perfektně padly pod Vaše vlastní zahradní koupaliště. Výjimkou nejsou čtvercové ani kruhové tvary. Z barev nabízíme šedé, modré a bílé. Příjemné koupání Vám zajistí jen měkoučké dno. Užijte si vodní radovánky bez pocitu, že ho protrhnete. Skvělou ochranu Vám nabízí naše geotextilie. Ta se pokládá mezi zeminu a gumové dno. Látkou nepronikne tráva, kořínky ani ostrý předmět. Navíc dno příjemně změkčí. Tento pomocník nesmí chybět na žádné zahrádce!