Muž se potřebuje hlavně dobře najíst!

Říká se, že láska prochází žaludkem. A je to bezesporu velká pravda! Pokud se dobře najíte, cítíte se nejenom lépe, ale išťastnější. Potřeba dobře se najíst je prioritou všech mužů a pokud se jim nenaskytne jsou protivní, nervózní a především hodně nespokojení. Mějte vždycky na paměti, že každý správný muž potřebuje dobré a hodnotné jídlo!
vepřová žebírka

Všechno musí být vyvážené

Ženě, která má tu čest vařit pro svého muže musí být jasné, že zeleninou a kdejakými klíčky ho neuspokojí. A už vůbec ne jeho žaludek! Muži jsou stavění úplně jinak než ženy, proto do jídelníčku zapojte vyváženou a chutnou stravu. Muži si potrpí především na sytém a masitém pokrmu. Není proto divu, že tchyně lákají na oběd své zetě na svíčkovou s deseti knedlíky. Saláty a kdejaký módní stravovací režim v podobě vegetariánství, veganství a bio jsou pro ně největším kulinářským peklem, o jakém se může žena jenom zmínit!
velké břicho

Pořádný kus masa!

Říká se, že chlap sní naprosto cokoliv. Ano je tomu tak, ale je to většinou z toho důvodu, že když má hlad, není vůbec vybíravý. Každý muž ovšem touží po pořádném kusu masa, i kdyby to mělo být jediné, co na talíř dostane. Zavděčit se muži je jednoduché, protože dobře upečené maso je to nejlepší, co mu můžete nabídnout. To, že mu talíř doplníte bramborem, nebo zeleninou ho už tak neohromí.
Nejlepší jídla, jakými se trefíte každému muži do jeho gusta:
1.     GULÁŠ– žádný chlap nepohrdne dobrým gulášem, přitom se nejedná o žádné složité jídlo, ovšem muži jsou z jeho chutě doslova unesení. S chlebem, nebo knedlíkem ho snědí za všech podmínek a najedí se do syta.
2.     ŘÍZEK– muž, který nemá v ruce řízek snad ani není mužem. Stará dobrá klasika v podobě řízku s bramborovým salátem splňuje všechna kritéria.
3.     ŽEBRA– není muže, který by nemiloval grilovaná žebírka. A ještě k tomu je to jídlo, které můžete bez ostudy držet v ruce a pořádně ohlodávat.
4.     HOVĚZÍROŠTĚNÁ – kvalitní hovězí je pro muže nejen odměnou, ale především chutným a kvalitním jídlem, které milují!
řídit dron
5.     KNEDLO – VEPŘO – ZELO– není vůbec potřeba komentovat tuto starou dobrou pochoutku, kterou všichni milujeme. Obsahuje všechno, co mají muži rádi.
Zapomeňte na to, že budete svému muži kázat, jak se má stravovat. Neměli byste ho nutit držet diety, ale dát mu pořádně najíst. Jedině tak, budete mít doma vždycky spokojeného chlapa!

Nezařazené